Zadzwoń:799 399 898

Dziel się
dobrą energią!

I zarabiaj 750 zł za każde polecenie naszych rozwiązań

Program poleceń Stilo Energy

Jak to działa?

Zostań klientem
Stilo Energy

Zostań klientem
Stilo Energy

Aby wziąć udział w programie, musisz być Klientem Stilo Energy. Możesz zarabiać na poleceniach niezależnie od tego, czy dokonałeś zakupu instalacji PV, pompy ciepła lub magazynu energii przed wprowadzeniem Programu Poleceń czy w jego trakcie.

Polecaj naszą
ofertę

Polecaj naszą
ofertę

Jesteś zadowolony z usługi od Stilo Energy? Poleć nasze rozwiązania znajomemu! Jeśli jest zainteresowany, poproś go o możliwość przekazania jego danych do Stilo Energy w celu przedstawienia oferty.

Zarabiaj 750 zł za każde
skuteczne polecenie

Zarabiaj 750 zł za każde
skuteczne polecenie

Jeśli osoba, której poleciłeś rozwiązania od Stilo Energy dokona zakupu, otrzymasz 750 zł! Nagrody za skuteczne polecenie Stilo Energy możesz otrzymywać przez rok od momentu zakupu instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła lub magazynu energii.

Formularz

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]

Jestem już Klientem Stilo Energy od kilku miesięcy. Czy mogę wziąć udział w programie?

Czy istnieje limit osób, którym mogę polecić rozwiązania Stilo Energy w ramach Programu Poleceń?

Kiedy następuje wypłata nagrody za skuteczne polecenie?

Jestem już Klientem Stilo Energy od kilku miesięcy. Czy mogę wziąć udział w programie?

Tak. Każdy Klient, który dokonał zakupu instalacji fotowoltaicznej przed oficjalnym uruchomieniem Programu Poleceń (07.07.2021 r.) może polecać instalację i otrzymywać nagrody za skuteczne polecenia przez rok od daty startu, tj. do 07.07.2022 r.

Czy istnieje limit osób, którym mogę polecić rozwiązania Stilo Energy w ramach Programu Poleceń?

Nie ma limitu osób, którym możesz polecić instalację. Jeśli skutecznie polecisz nasze rozwiązania 10 osobom, otrzymasz 7500 zł, jeśli przekonasz 15 osób, wypłacimy Ci ponad 11 tys. zł! Zasady są proste – Ty polecasz, my wypłacamy nagrody. Bez limitu!

Kiedy następuje wypłata nagrody za skuteczne polecenie?

Polecenie jest skuteczne w momencie, kiedy osoba, której polecono Stilo Energy dokona zakupu instalacji fotowoltaicznej – zawrze ze Stilo Energy ważną i skuteczną umowę sprzedaży instalacji fotowoltaicznej i dokona płatności wszelkich kwot z niej wynikających. Polecający otrzyma nagrodę, gdy te warunki zostaną spełnione.

Oni nas polecają

Solidna firma, doradcy na najwyższym poziomie, pomagają oszacować rentowność inwestycji, a montaż przebiega szybko i sprawnie. Co najważniejsze firma oferuje mikrofalowniki, które są o wiele wydajniejsze niż oferowane przez większość innych firm standardowe falowniki. Polecam, warto!

Izabela

Jestem pozytywnie zaskoczony czasem i realizacją instalacji na naszym dachu. Handlowiec bardzo fajnie przedstawił korzyści zastosowania mikrofalowników i w stosunku do konkurencji na tej samej technologii była to najkorzystniejsza oferta. Od kilku tygodni to Słońce płaci za mnie rachunki. Szczerze polecam

Rafał

Polecam zarówno ideę własnej elektrowni słonecznej jak i Stilo Energy. Dobra współpraca a zwłaszcza rzetelna oferta poparta właściwym szacowaniem prognozowanej ilości wytworzonej energii pozwala na zminimalizowanie kosztów. Prąd produkujemy od maja i jak do tej pory wszystko bez zarzutu. Stilo prognozowało, iż w tym czasie powinniśmy uzyskać ok. 3,9 MWh a mimo średniej pogody w tym roku uzyskaliśmy 4,0 MWh.

Ewa

Panowie montowali u mnie panele fotowoltaiczne i jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i profesjonalnego podejścia. Zawsze pomogą i doradzą. Wszystko działa super, a nawet lepiej niż przewidywano na początku. Jeszcze raz dzięki!

Mateusz

Polecam szybki sprawny montaż, nie musiałam się o nic martwić.

Paulina

Dziel się dobrą energią!

Jesteś zadowolony z usługi od Stilo Energy? Będzie nam niezmiernie miło, jeśli podzielisz się swoją opinią z innymi!